E hane, 28-05-2018, 5:45:03 AM
Mirsevini Vizitor | RSS

wWw.LLapi-Ks.Tk

Vetem me 1 Klikim downllodoni Premierat Botrore ! wWw.LLapi-Ks.TkKliko ketu per ta Downloduar kete Filem ! (2009) Direct Contact


qqqwwwww
itss

Kliko per ta Downloduar : Angels & Demons 2009

Kliko per ta Downloduar : Knowing 2009

Kliko ketu per ta Downloduar ( 2009 ) X-Man


Kliko per te Downloaduar : Fast & Fourios 4 (2009)
Kliko per Download : The Last House on The Left (2009)


Kliko per Download : Punisher II WarZone (2009)Kliko per Download : Meteor Path (2009)Kliko per Download : Crank2 High Voltage (2009)
Kliko per Download : Far Cry (2009)aishwaryaping panther
Woo

Kliko per Download : The Ping Panther 2 (2009)aavits time
all

Kliko per download : Super Hero (2008)


eeeeadd
yes

Kliko per download : Yes Man (2009)


Filma Wait...

Terminator Salvation

 
Cilësia: Nuk është shumë e mirë, por e parë me vlerë edhe lirimin postimi ende. The audio ende nuk është e madhe, por çështja kryesore është për video e cila është pretty blurry si ju do të keni mundësinë të shihni në snapshots më poshtë.
Përmbledhje: Set në post-apokaliptike 2018, John Connor njeriu është i destinuar për të udhëhequr të njeriut rezistencë kundër Skynet dhe ushtrinë e saj të Terminators. Por të ardhmen Connor u ngrit për të besuar në është ndryshuar pjesërisht nga paraqitja e Marcus Wright, një kujtim i fundit i pamësuar me të cilit është për të qenë në rradhën e vdekjes. Connor duhet të vendosë nëse Marcus është dërguar nga të ardhmen, ose shpëtuan nga e kaluara. Si përgatitet Skynet sulm final të saj, Connor dhe Marcus dy hipi mbi një odisea që i merr ata në zemër të Skynet e operacioneve, ku ata zbulojnë sekrete të tmerrshme të mundshme pas annihilation e njerëzve.

 

Genre: Action | Adventure | Sci-Fi | Thriller
Ratings: IMDB: 7.2/10.0 (27,547 votes) | RT: 33%
Directed by: McG
Starring: Christian Bale, Sam Worthington, Moon Bloodgood, Helena Bonham Carter, Anton Yelchin

Release Name: Terminator.Salvation.TS.XViD-BROADWAY
Video: XviD @ 792 Kbps - 640×272 (WxH) - AR: 2.35:1, FPS: 29.970
Audio: MP3 @ 130 Kbps (Variable) - 2 channels
Size: 700MB, 1CD
Runtime: 115 mins
Filename: broadway-t4

Links: NFO, IMDB, RT, Official, Wikipedia, Trailer
Samples: Video Sample
Download: Torrent Search | DDL Search | Usenet Search | Subtitles | Subtitle Search

WATCH ONLINE:

http://www.megaupload.com/?d=Y2DA1IOM

 

 

 


X-Men Origins : Wolverine (2009)

X-Men Origins: Wolverine (2009) Wolverine jeton një mutant jetës, kërkon hakmarrje kundër Viktor fenë (që më vonë do të bëhet Sabertooth) për vdekjen e të dashurën e tij, dhe përfundon deri në fund të fundit do të armëve nëpërmjet mutant X program.


download link:

http://www.dashmiri.net/movi/xmen.zip?ref=quickyboy

 

 

 


 

The Pink Panther 2

FORMAT]:.......................[ Matroska]
[GENRE]:........................[ Adventure | Comedy | Mystery]
[FILE SIZE]:....................[ 350 MiB]
[NO OF CDs]:....................[ 1]]
[RESOLUTION]:...................[ 720 x 384]
[ASPECT RATIO]:.................[ 1.875]
[FRAME RATE]:...................[ 23.976 fps]
[LANGUAGE ]:....................[ English]
[SUBTITLES]:....................[ yes : muxed : english : not hardsubbed]
[ORIGINAL RUNTIME]:.............[ 01:32:00]
[RELEASE RUNTIME]:..............[ 01:27:45]

download links:

http://hotfile.com/dl/4130851/f41023c/backup.The.Pink.P.2.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/4130893/ceb034c/backup.The.Pink.P.2.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/4130954/9fe9fa3/backup.The.Pink.P.2.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/4130976/7eaf32c/backup.The.Pink.P.2.part4.rar.html

 

 

 


 

 

 

The Hangover

 Cilësia: Cilësia është shumë e keqe, e overstretched video duket, edhe pse më e mirë se të P2P release. Audio si është më së CAM audio janë.

Përmbledhje: Dy ditë para dasmën e tij, Doug dhe tre miqtë e tij për të përzënë Las Vegas për një goditje të diplomuar jashtë - partia e ata nuk do të harrosh. Por faktikisht kur tre groomsmen zgjoheni tjetër mëngjes ata can't kujtoni një gjëja. Për disa arsye, që ata të gjejnë një tigër në banjo dhe një gjashtë-mujor-old baby në banjë e tyre komplet në Caesars Pallati. E vetmja gjë që ata nuk mund të gjejnë është Doug. Pa e dhënë për atë transpired dhe pak kohë për të këmbimit, treshe e duhet ripërshkoj tyre i mjegullt dhe të gjitha hapat e tyre të këqija vendime, në mënyrë që të kuptoj ku shkuan gjërat e gabuar dhe shpresojmë se të merrni Doug prapa në LA në kohë për të shkuar në këmbë poshtë në rresht.

Genre: Comedy
Ratings: IMDB: 8.5/10.0 (4,754 votes) | RT: 77%
Directed by: Todd Phillips
Starring: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Heather Graham
Release Name: The.Hangover.CAM.XViD-CAMERA
Video: XviD @ 881 kbps - 640×320 (WxH) - AR: 2:1, FPS: 23.976
Audio: MP3 @ 145 Kbps (Variable) - 2 channels
Size: 700MB, 1CD
Runtime: 100 mins
Filename: cam-ho
Links: NFO, IMDB, RT, Official, Wikipedia, Trailer
Download: Torrent Search | DDL Search | Usenet Search | Subtitles | Subtitle Search

DOWNLOAD LINKS:
http://www.megaupload.com/?d=KCCE9YLL
WATCH ONLINE:http://www.megavideo.com/?d=KCCE9YLL

 

 


 

12 Rounds  

Detektiv Danny Fisher zbulon të dashurën e tij ka qenë rrëmbyer nga një ish-con Fisher e lidhur me të kaluarën, dhe ai do të ketë sukses të plotë 12 sfidat me qëllim që të sigurojë lirimin e saj të sigurt.

Download Links:
http://bitroad.net/download/631e8b7be2b358af398c5ec8620dbb60b/devise-12roundsdvd.Up.by.Articulador.thegenius.us.avi.001.html
http://bitroad.net/download/0919d9eada7906ad965916c103c4b1457/devise-12roundsdvd.Up.by.Articulador.thegenius.us.avi.002.html
or
http://www.megaupload.com/?d=0HC08X8W
http://www.megaupload.com/?d=70ZCTFN6
or
http://filebase.to/files/610351/devise-12roundsdvd.Up.by.Articulador.thegenius.us.avi.001
http://filebase.to/files/610352/devise-12roundsdvd.Up.by.Articulador.thegenius.us.avi.002
or
http://www.2shared.com/file/6249278/cf6688c7/devise-12roundsdvdUpbyArticuladorthegeniususavi.html
http://www.2shared.com/file/6248911/54091f61/devise-12roundsdvdUpbyArticuladorthegeniususavi.html
or
http://www.zshare.net/download/612507714a9f2b64/
http://www.zshare.net/download/61251280eff43c29/
or
http://uploadbox.com/files/pSGlbZgAEh
http://uploadbox.com/files/2RW7JDUUAG
or
http://depositfiles.com/files/d7c1tk1ij
http://depositfiles.com/files/ac6kab9mr
or
http://letitbit.net/download/3f87c8e401d4129/devise_12roundsdvd.Up.by.Articulador.thegenius.us.avi.001.html
http://letitbit.net/download/625e32703fa5340/devise_12roundsdvd.Up.by.Articulador.thegenius.us.avi.002.html 

 

 

 


 

 

Angels and Demons 

Release Group: DEViSE
Release Name: Angels and Demons PROPER TS XviD-DEViSE
Filename: devise-atsp
Release Date: June 2, 2009
Source: TS
Size: 1.56 GB
Genre: Crime | Drama | Mystery | Thriller
Video: 720×304 | 1635 kbps
Audio: English | 128kb/s | MP3
Subtitles: None

Runtime: 138 mins
IMDB Rating: 6.9/10 20,902 votes
Directed By: Ron Howard
Starring:, Tom Hanks, Ewan McGregor, Ayelet Zurer, Stellan Skarsgård, Pierfrancesco Favino Harvardit symbologist

Robert Langdon punon për të zgjidhur një vrasje dhe për të parandaluar një akt terrorist kundër Vatikanit

Download links:

PART 1:  http://www.megaupload.com/?d=RM05YSEB
PART 2:  http://www.megaupload.com/?d=TWGMTN2W

 

 


 

Friday The 13th 2009 

Release Group: JUMANJi
Release Name: Friday.The.13th.2009.EXTENDED.DVDRip.XviD-JUMANJi
Release Date: June 03, 2009
Filename: jmj-t13*
Source: DVD
Size: 1.37 GB
Genre: Horror
Video: 640×272 (2.35:1) | 1463kbps | 23.976fps
Audio: English | AC3 5.1
Subtitles: N/E
Runtime: 1hr 46mins
IMDB Rating: 6.1/10 (12,312 votes)
RT Critics: 4.2/10 (148 votes)
Directed By: Marcus Nispel
Starring: Jared Padalecki, Danielle Panabaker, Amanda Righetti, Travis Van Winkle

WATCH ONLINE:
CD1: http://www.megavideo.com/?d=6LV7PNOJ

CD2: http://www.megavideo.com/?d=BZFGQ8L4


Download Links:
CD1: http://www.megaupload.com/?d=6LV7PNOJ
CD2: http://www.megaupload.com/?d=BZFGQ8L4

 

 


 

 

The Great Buck Howard 2008 


Genre: Comedy
Ratings: IMDB: 7.4/10.0 (974 votes) | RT: 73%
Directed by: Sean McGinly
Starring: Tom Hanks, Colin Hanks, John Malkovitch, Tom Arnold, Jacquie Barnbrook
Release Name: The.Great.Buck.Howard.2008.LiMiTED.BDSCR.XViD-NO
Video: XviD @ 955 Kbps - 640×352 (WxH) - AR: 1.82:1, FPS: 23.976
Audio: MP3 @ 121 Kbps (Variable) - 2 channels
Size: 700MB, 1CD
Runtime: 90 mins
Filename: no-thegreat
Links: NFO, IMDB, RT, Official, Wikipedia, Trailer
Samples: Video Sample
Download: Torrent Search | Usenet Search | Subtitles | Subtitle Search

WATCH ONLINE:
http://www.megavideo.com/?d=I3WFUL5E

DOWNLOAD LINKS:http://www.megaupload.com/?d=I3WFUL5E

 

 

 


 

Che Part One 2008 

Genre: Biography | Drama | History | War
Ratings: IMDB: 7.5/10.0 (5,388 votes) | RT: N/A
Directed by: Steven Soderbergh
Starring: Julia Ormond, Benicio Del Toro, Oscar Isaac, Pablo Guevara, Franklin Díaz
Release Name: Che.Part.One.2008.LIMITED.PROPER.DVDRip.XviD-BeStDivX
Video: XviD @ 999 kbps - 608×256 (WxH) - AR: 2.38:1, FPS: 23.976
Audio: AC3 @ 448 Kbps (Constant) - 6 channels
Size: 1.37GB, 2CD
Runtime: 134 mins

WATCH ONLNE:
CD 1: http://www.megavideo.com/?d=9BOF3Z7B
CD 2: http://www.megavideo.com/?d=HTPR8NZF

DOWNLOAD LINKS:
CD 1: http://www.megaupload.com/?d=9BOF3Z7B
CD 2: http://www.megaupload.com/?d=HTPR8NZF

 

 


 

 

Che Part Two 2008 

WATCH ONLINE:
CD 1: http://www.megavideo.com/?d=HWL55GX1
CD 2: http://www.megavideo.com/?d=O7QOPTN0

DOWNLOAD LINKS:CD 1: http://www.megaupload.com/?d=HWL55GX1
CD 2: http://www.megaupload.com/?d=O7QOPTN0

 

 


 

 

Rolling 2007

Genre: Drama
IMDB Rating: 4.5/10   71 votes
Directed by: Billy Samoa Saleebey
Starring: Sanoe Lake, Garrett Brawith, Rachel Hardisty
Release Name: Rolling.2007.LiMiTED.DVDSCR.REPACK.XViD-NO
Size: 700 MB
Video: XVID, 640×352, 23.9760 frm/s, 668.812 kbit/s
Audio: MP3, 44100 Hz, 130.440 kbit/s, Stereo
Runtime: 90 min
Filename: no-rolling-repack

WATCH ONLINE:

http://www.megavideo.com/?d=98WKUI40
DOWNLOAD LINKS:
http://www.megaupload.com/?d=98WKUI40

 

 

 


 

 

Last House On The Left SCREENER 

WATCH ONLINE:
http://www.megavideo.com/?d=HJNP67BJ

DOWNLOAD LINKS:
http://www.megaupload.com/?d=HJNP67BJ

 

 


 

 

Mean Creek 2004 

WATCH ONLINE:
http://www.megavideo.com/?d=VQG1O5AU

DOWNLOAD LINKS:
http://www.megaupload.com/?d=VQG1O5AU

 

 

 


 

Push

WATCH ONLINE:
cd 1: http://www.megavideo.com/?d=PU3YXC28
cd 2: http://www.megavideo.com/?d=R4CM1Z2R

DOWNLOAD LINKS:cd 1: http://www.megaupload.com/?d=PU3YXC28
cd 2: http://www.megaupload.com/?d=R4CM1Z2RSe Shpejti edhe Shume Filma tjere wWw.LLapi-Ks.Tk
Per Ç'do penges rreth Downloadit dhe tjera pengesa ju lutem na kontaktoni : be_ni_03@hotmail.com

Kjo faqe punon me mir me Google Chrome .


Prisni pak !!!

Moti Online ne LLapi Ks

Vlerat e Parave LLapi

Languages Site in LLapi Ks

Login LLapi-Ks

Kerko ne LLapi-Ks

Moti LLapi-Ks

 

Statistika e LLapi

GoStats hit counter


Antaret Online :