E shtune, 26-05-2018, 9:13:29 AM
Mirsevini Vizitor | RSS

wWw.LLapi-Ks.Tk

film
Download all part in 117.Again.2009.BRRip.AC3.XviD-LTRG
Video.............: XviD @ 1464 kbps
Resolution........: 720 x 304
Bits per Pixel....: 0.279 bpp
FPS...............: 23.976 Frame/S
SA................: B VOP,No Qpel,No GMC
Runtime...........: 01:41:55
Release Date......: 09.07.2009
Size..............: 1.37 GB
IMDB..............: www.LLapi-Ks.Tk
Audio Language....: English
Audio 1...........: 448 kb/s 6 chnls AC3


Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4
Download part 5
Download part 6
Download part 7
Download part 8
 Ndërsa fluturonte nga Los Angeles për në Nju Jork, e 'mirë djalë' Oliver Martin (Ashton Kutcher)
 përmbush 'bad girl' Emily Friehl (Amanda Peet) dhe kur ato kanë seks në banjë.
 Ata qëndrojnë së bashku përgjatë ditë në Nju Jork, kur e zbulon Oliver planifikimin e jetës së tij - të ardhmen e tij në karrierë, të suksesshëm të punës dhe pastaj duke ngritur një familje.
Ai i jep numrin e telefonit e të Emily nënën e tij dhe kërkon të saj për të thirrur shtatë vjet më vonë për të kontrolluar.
Për shtatë vjet, ato herë pas here të takohen me njeri tjetrin, dhe në në fund, marrëdhëniet e tyre bëhet dashuri.

Download part 1
Download Part 2
 Description: Ray Acharya (Neil Nitin Mukesh), duke luftuar një fotograf ka asgjë për atë vazhdim e sipër ...
deri sa ai trashëgon një shumë të 'speciale' kamera nga gjyshi i tij i cili ndryshon jetën e tij në një mënyrë që ai nuk mund të imagjinuar të tij në wildest ëndrrat. The 'pushtet' e kameras ndryshimet Ray fatin e natës.
Jetën e tij të bëhet një i madh rul slitë udhëtim që e merr atë nga copa të pasurit dhe gjithashtu e ndihmon atë të përmbushë dashurinë e jetës së tij,
Simi (Bipasha Basu) i cili është një emocionuese me sexy DJ një mendje e saj.
Çdo gjë është e hunky barkë me rrema dhe duke shkuar drejt 'lumturi ndonjëherë pas'. Siç thonë ata vjen me pushtet të madh dhe përgjegjësi të mëdha në rastin e Ray, gjithashtu rrezik të madh.
Ai tani duhet të përballet me deri në anën e errët e realitetit dhe të fitojnë jo vetëm kundër forcave të së keqes, por edhe kundër fatit. Aa Dekhen Zara është një fast-paced, melodramë muzikore romantike me disa avantazh i madh vendesh të veprimit.
A mund të ndryshojë Ray data me fatin e tij? Aa Dekhen Zara. Starring: Bipasha Basu, Neil Nitin Mukesh, Rahul Dev, Sophie Choudry


Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4 Description: e përgjakshme, seri animuar bukur se punson transmetuar në TV, Pas fitores së numbah një shirit dekorativ, afro ra në depresion dhe kalon ditët e tij si një vetmitar, gdhendje në statutet e viktimave e të kaluarën e saj. Jinno, pastaj don't bother për të pyetur se si ajo është ende gjallë fjalë për fjalë zvarriten jashtë tij loneliness qitjes në këmbët e motra e tij, Sio. Ajo kërkon hakmarrje në të gjithë African people u vranë dhe me jetën e shkatërruar, dhe ajo do të më i ndërlikuar e modës imagjinueshëm. Afro numbah duhet të ketë një raund të kreut të saj, dhe ne duhet të gjejmë të dy kreu numbah. Dhe ai është i etur për, Sio, sepse shkencëtarët po konsiderojnë mojo keq për të duke përdorur ringjall babain e Afrikës dhe tortura Starring: Samuel L. Jackson, Lucy Liu, Mark Hamill, Grey DeLisle, Dave Wittenberg, Liam O'Brien, Zachary Gordon, Yuri Lowenthal, Jeff Bennett, Steve Blum, S. Skot ka, Greg Eagles, Phil LaMarr, Kevin Michael Richardson, RZA, Ariel Winter

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4 Brandon sulmet e fundit në këtë kohë këstit përfundimtar të Amatori Porno Star vrasës trilogji.
Real-jetës Porno Star Regan Reese përshkruan një parashikues aktorja kap off rrugë nga të rinjtë vrasës serial.
Çfarë off fillon si një e mirë Samaritan veprojë shpejt shndërrohet në një lojë të ashpër në mouse në fund të natës zbrazët fushat e një qytet të vogël ku askush nuk ka viktima të kthehet në përjashtim vrasësin veten

RELEASE TYPE...: XviD
RELEASE DATE...: 2009.02.13
STREET DATE....: 2009.01.13
THEATRE DATE...: yyyy.mm.dd
RATiNG [iMDb]..: 3.8 (13)
ViDEO CODEC....: XviD Koepi
AUDiO CODEC....: LAME 3.9
ViDEO BiTRATE..: Avg 1104 kbit/s
AUDiO BiTRATE..: 115 kbit/s
ViDEO FORMAT...: NTSC
AUDiO FORMAT...: MPEG1-Layer3
RiP METHOD.....: 2-pass ABR
MOViE SiZE.....: 697mb
ASPECT RATiO...: 1.333
1 DiSKS........: 50x15mb
RESOLUTiON.....: 576x432
RUNTiME........: 79
GENRE..........: Horror
SUBTITLES......: None
IMDB Link......: www.LLapi-Ks.Tk

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4
Download part 5
Download part 6
Release Date : 28.May.09
Store Date :

624 x 352
1000 kbps
23.976
1:26:08
English mp3 128 kbps

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4A ski vacation kthen një grup të tmerrshme për studentët e mjekësore, si ata e gjejnë veten të konfrontuar me një kërcënim paimagjinueshme: naziste zombies.

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4
Download part 5
Download part 6
Download part 7
Download part 8

Genre: Thriller
IMDB Rating: 5.4/10 (90 votes)
Starring: Christian Slater, Emmanuelle Vaugier, Wes Bentley
Directed by: Jeff Beesley
Release Name: Dolans.Cadillac.2009.DVDRip.XviD-VoMiT
Size: 715.10 MB
Video: XVID, 608×256, 25 frm/s, 508.875 kbit/s
Audio: AC3, 48000 Hz, 448.000 kbit/s, 6 Channels
Runtime: 105 min
Filename: vmt-dcad-xvid

 Një përrallë për hakmarrje errët Las Vegas gjimnaz shkencës mėsuesin (Robinson) të cilit i dashur gruaja (Elizabeth) dëshmitarë të një ekzekutimi në shkretëtirën e pastaj i synuar për vdekje nga kriminel që kryen ajo, e njohur e krimit lord Vegas Jimmy Dolan.
 Dolan të madhe të pasurisë së tij rrjedh nga operacionet e trafikimit të qenieve njerëzore.
Dolan që pason Elizabeth vranë para se ajo mund të dëshmojnë kundër tij.
Pa një dëshmitar për vrasjet, Dolan shkon falas, dhe duhet Robinson hakmarrë Elizabeth e vdekja e tij në


Downloadt part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4TiTLE......[ Duplicity
YEAR.......[ 2009
GENRE......[ Crime | Romance | Thriller
RUNTiME....[ 02:05:14
STORE DATE.[ 2009
iMDB RATE..[ 6.7/10 6,014 votes
iMDB URL...[ http://www.llapi-ks.tk
AUDiO......[ MP3 48000Hz 128 kb/s CBR (2 chnls)
LANGUAGE...[ English
ViDEO......[ 762 kbps XviD 23.976 FPS Q. FRAME...[ 0.182 bits*pixel
RESOLUTiON.[ 640 x 272
DAR........[ 2.403 (12:5)
SUBS.......[ None
FiLES......[ 1
SiZE.......[ 801 MB
SOURCE.....[ DVD

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4
Download part 5

 Description: Nandu nuk e di atë që prindërit e tij ishte dhe emri i nënës së tij kishte vdekur kur ai ka lindur.
 Ai megjithatë mbijetoi dhe deri në kohën që ai ishte 9 vjeç e korruptuar botë kishte plotësuar atë, urrejtje kaq i fortë se ai ka humbur të gjitha ndjenjat e mëshirë dhe të njerëzimit.
 Me synime të tjera dhe jo objektiv dhe ... Starring: Nana Patekar, Bobby Deol, Shreya Saran, Jackie Shroff, Pradeep Kharab.

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4
 Description: Hit-man Lee Choe vendos të dalin në pension të jetojnë një jetë normale. Pas refuzuar një urdhër nga gangster John Lowe, Lowe ka vrarë të dashurën e Lee.
 Me qëllim që të kërkojë gjakmarrje, Lee shkon në një mision për të vrarë Lowe, që kthehet për të korruptuar detektiv Craig Barnes kuadër të tij.
 Në të njëjtën kohë, Barns, i cili duke u hetuar nga punët e brendshme, ka të bëjë me homologun e tij të pakënaqur, gruaja alkoolike.
Me të ardhur në një ngjarje të drejtohem për Lee, Barnes dhe Lowe, fazë është e vendosur për një shkëmbim me tresh.
Ky film ishte fillimisht që do të dalë në vitin 2005 si më të vogël të Tre Evils. Filmi hasur probleme të shpërndarjes dhe u kap në një mosmarrëveshje ligjore që vonuar lirimin e saj.
 Pas gjetjes së një të ri editor, një shpërndarës i ri dhe një titull të ri -- Grusht e luftëtar. Ajo u lirua në shkurt 2009.
Starring: Ho-Sung pak, Peter Greene, Roger Guenveur Smith, Robin Paul, Sherilyn Fenn, Rosa Blasi, Antonio Fargas, Ed Marinaro, Michael Dorn, John Dye.

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4
Download part 5
Download part 6
Download part 7
Download part 8
Download part 9

Genre: Adventure | Comedy | Sci-Fi
IMDB rating: 5.4/10 (3,938 votes)
Size: 700MB
Video: XviD , 624×336, 959kbps
Audio: MP3, 112kbps
Runtime: 90 minutes

Download all pcket

Mirror1:

http://uploading.com/files/9W5EIF32/LotL2RX-N_www.dl4all.com.part1.rar.html

http://uploading.com/files/4UF4NVO2/LotL2RX-N_www.dl4all.com.part2.rar.html

http://uploading.com/files/21MB2DOA/LotL2RX-N._www.dl4all.compart3.rar.html

http://uploading.com/files/IAU2YZQX/LotL2RX-N_www.dl4all.com.part4.rar.html

http://uploading.com/files/HE6DWZA0/LotL2RX-N_www.dl4all.com.part5.rar.html

http://uploading.com/files/811BXDM2/LotL2RX-N_www.dl4all.com.part6.rar.html

http://uploading.com/files/O7PPXDPG/LotL2RX-N_www.dl4all.com.part7.rar.html


Gratë e tyre duke qenë të skllavëruar nga lokale paketë lezbike vampires në sajë të një lashtë mallkimi, e mbetur menfolk e një qyteti rurale dërgojë dy të rinj i pafat lads jashtë mbi moors si një sakrificë.

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4

IMDB Genre : Drama / Romance
IMDB Rates : 5.6/10 (1*524 votes)
Video Codec : MP4
Video Resolution : 528 x 288
Video Frame : 23*976 fps
Runtime : 92 min


Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4


User Rating: 6.1/10 7,589 votes
Release Date: 22 May 2009 (USA)
Genre: Action | Adventure | Comedy | Family | Fantasy
Tagline: When the lights go off the battle is on.

Cast
Ben Stiller ... Larry Daley
Amy Adams ... Amelia Earhart
Owen Wilson ... Jedediah Smith
Hank Azaria ... Kahmunrah / The Thinker / Abe Lincoln
Robin Williams ... Teddy Roosevelt
Christopher Guest ... Ivan the Terrible

Info: Siguria roje Larry Daley infiltrates e Institutit Smithsonian në mënyrë që të shpëtimit Jedediah dhe Octavius, të cilët kanë qenë të dërguar nga muzeu gabim.

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4
Download part 5
Download part 6
Download part 7

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4
Download part 5

Genre : Drama / Thriller / Horror
Filesize:697 MB
Video Codec:Xvid
Video Bitrate:803 kb/s
Resolution:672x368
Framerate:23.976fps
Audio Codec:MPEG-1 Layer 3
Audio Bitrate:48000Hz 128 kb/s
Language:English (Dubbed)
Runtime:01:44:01

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4

Genre: Adventure | Fantasy | Sci-Fi | Thriller
Video: XviD 880 Kbps | 576?—432
Audio: MP3 108 Kbps
Runtime: 98 min
Size : 700 MB

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4
Download part 5
Download part 6
Download part 7
Download part 8

Genre: Action | Adventure | Sci-Fi

Cast:

Shia LaBeouf ... Sam Witwicky
Megan Fox ... Mikaela Banes
Josh Duhamel ... Major Lennox
Tyrese Gibson ... USAF Master Sergeant Epps
John Turturro ... Agent Simmons
Ramon Rodriguez ... Leo Spitz
Kevin Dunn ... Ron Witwicky

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4
Download part 5
Download part 6
 Një i ri i SHBA një mjek në një spital të fuqishme dhe administron untested kokteji i drogës në një koma viktimės.
Thartim Por në vend të tij, kjo shkakton një fuqishëm 'që nuk ndodhet në trup' mundëson përvojë dhe pacienti - një njeri i vetëm i prishur dhe e rrezikshme - për të banoj e njerëzve për organet e tjera, dhe përmes tyre, për të marrë hak bullying mjekësore për studentët të cilët u aksidentalisht përgjegjës për gjendjen e tij.
Mjeku, i cili ishte vetë një pjesë e këtij grupi, është gjithashtu e synuara si dhe kolegët e saj janë të veçoi dhe i qëruar relentlessly off, ajo e kupton se ajo nuk mund të besimit të njëri-- mik apo i huaj - si kjo shkon në komë vrasësin jashtë dhe në organet e do, bëhet gjithnjë e më pranë tij si vrasës i mbinatyrshëm kompetencave rritet.

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 5
download part 5
Download part 6
Download part 7
Download part 8

Genre: 7.8/10 (358 votes)
IMDB Rating: Crime | Drama | Thriller
Starring: Jackie Chan, Naoto Takenaka, Daniel Wu, Jinglei Xu, Bingbing Fan
Directed by: Tung-Shing Yee
Release Name: Shinjuku.Incident.2009.DVDRip.XviD-BiEN
Size: 1.38 GB
Video: XVID, 640272, 23.9760 frm/s, 1500.358 kbit/s
Audio: AC3, 48000 Hz, 192.000 kbit/s, Stereo
Runtime: 120 min
Filename: bien-xvid-suit

Në fillim të viteve 1990, një mekanik traktor nga Kina me nofkën Steelhead, portretizuar nga Jackie Chan, Japonia hyn ilegalisht në kërkim të dashurën e tij Xiu Xiu (Xu Jinglei). Steelhead dhe mik i tij, Jie (Daniel Wu) takohen në distriktin e dendur Shinjuku Tokio dhe të marrë punë fizike e punëve për të fituar para. Kur Steelhead gjen se Xiu Xiu ka martuar një Japanese yakuza kreu quajtur z. Eguchi (Masaya Kato), ai vendos të qëndrojë në Japoni. Kur Eguchi ishte vënë në shënjestër për t'u vrarë, Steelhead kursen jetën e tij. Për konsolidimin e pushtetit, Eguchi formes një aleancë me Steelhead të kryejnë hakmarrje e tij. Shpejt, Steelhead është bërë në mënyrë thellësisht të përfshirë në mënyrat e yakuza se nuk është i kthyer prapa.

CD 1
Download part 1 CD1
Download part 2 CD1
Download part 3 CD1
Download part 4 CD1
CD 2
Download part 1 CD2
Download part 2 CD2
Download part 3 CD2
Download part 4 CD2


Video Codec: XviD-1.2.1
Video Bitrate: 890 kbps
Audio Codec: MP3 VBR Stereo
Audio Bitrate: 130 kbps
Aspect Ratio: 1.81:1
Resolution: 640 x 352
Frame Rate: 25.000 fps
Genre: Thriller
Runtime: 95 mins
RAR Count: 50x15
Audio Language: English
Subtitles: N/A
DVD Date: 07.01.2009
Release Date: 07.06.2009
Theater Date: N/A
IMDB Rating: 3.8/10 (28 votes)

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4
 Description: Kur i pabindur rrugë balerin Cotentin Cherbourg tokës në elitën Maryland Shkolla e Arteve, ajo e gjen veten duke luftuar dhe për t'u kujdesur për të përpiqen të qëndrojnë jetën e tij të vjetër.
Kur ajo punon me shkollën më të nxehta të balerin Chase ekuipazhit të një shok klase nga të konkurrojnë në Baltimore nëntokësore valle The Streets betejë, ajo përfundimisht gjen një mënyrë për të jetuar ndërsa ëndrra e tij ndërtimin e një urë ndërmjet saj dy botëve.
 Starring: Briana Evigan, Adam G. Sevani, Mari Koda, Cassie, Telisha Shaw

Download part 1
Download part 2
Download part 3
Download part 4
Download part 5

Kjo faqe punon me mir me Google Chrome .


Prisni pak !!!

Moti Online ne LLapi Ks

Vlerat e Parave LLapi

Languages Site in LLapi Ks

Login LLapi-Ks

Kerko ne LLapi-Ks

Moti LLapi-Ks

 

Statistika e LLapi

GoStats hit counter


Antaret Online :